5
investičních fondů
EUR 270 mil.
pro podniky
60
investic

Jsme členem

CVCA
SLOVCA
AFGG
AMCHAM

Aktuality

13.10.2022

Genesis Capital Newsletter 09/2022

14.09.2022

Fondy skupiny Genesis Capital ulovily štiku

Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV), nejnovější private equity fond skupiny Genesis Capital, koupil minoritní podíl v Hecht Motors s.r.o., přední středoevropské skupině působící v oblasti výroby a prodeje zahradní techniky (pozn. Hecht znamená německy štika). Genesis Capital spojuje síly se zakladateli Hecht Motors Janem Kovačkou a Rudolfem Runštukem s cílem zrychlit expanzi skupiny v regionu a vstoupit na nové trhy.

07.09.2022

Genesis Capital posiluje seniorní advokát Vojtěch Novák

Do Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě, přichází Vojtěch Novák, dosud seniorní advokát mezinárodní advokátní kanceláře Dentons. Vojtěch nastupuje na pozici Senior Counsel, aby po boku právního partnera Pavla Kvíčaly doplnil právní tým Genesis Capital.

30.08.2022

Genesis Capital a Integral Venture Partners kupují BORCAD cz s.r.o., českého výrobce a vývojáře sedadel pro osobní vlaky

Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV) – nejnovější private equity fond skupiny Genesis Capital a Evolving Europe Principal Investments I (EEPI I) – private equity a růstový fond Integral Venture Partners společně získaly 100% podíl ve společnosti BORCAD cz s.r.o., inovativním výrobci sedadel a interiérového vybavení pro osobní vlaky se sídlem ve Fryčovicích, Česká republika.

03.08.2022

Genesis Capital a Avallon MBO Fund úspěšně dokončily prodej majoritního podílu ve společnosti Stangl Technik Holding. Od 3. srpna je většinovým akcionářem společnost SPIE, evropský nezávislý lídr v oblasti multitechnických služeb.

Dne 15. června 2022 Genesis Private Equity Fund III (GPEF III) a Avallon MBO Fund II podepsaly dohodu o prodeji většinového vlastnického podílu ve společnosti Stangl Technik Holding, předním poskytovateli komplexních služeb v oblasti technického zařízení budov v Polsku a České republice. Dokončení transakce podléhalo schválení polským antimonopolním úřadem. Vzhledem ke splnění všech podmínek byla transakce k dnešnímu dni dokončena.

Newsletter

Chcete být stále v obraze?

Odebírejte newsletter Genesis Capital