5
investičních fondů
EUR 270 mil.
pro podniky
60
investic

Jsme členem

CVCA
SLOVCA
AFGG
AMCHAM

Aktuality

08.03.2023

Genesis Capital a Value4Capital se dohodly na podmínkách akvizice společnosti XBS Group, polského poskytovatele řešení pro řízení dodavatelského řetězce.

Private equity fondy Genesis Capital a Value4Capital se dohodly na podmínkách akvizice společnosti XBS Group, polského poskytovatele řešení pro řízení dodavatelského řetězce. Transakce se účastní i stávající manažerský tým.

16.01.2023

Genesis Capital a Avallon MBO Fund oznamují dohodu o akvizici společnosti TES Vsetín, českého výrobce elektrických strojů a komponentů, od společnosti ARX Equity Partners.

Společnost TES Vsetín s.r.o. („TES / Společnost“) se sídlem ve Vsetíně v České republice je s více než stoletou historií odborníkem na komplexní konstrukci a výrobu elektrických strojů a souvisejících systémových komponentů. Genesis Private Equity Fund IV, private equity fond společnosti Genesis Capital, a Avallon MBO Fund III, management buyout private equity fond společnosti Avallon, se spojili se stávajícím manažerským týmem společnosti TES, aby od fondů spravovaných společností ARX Equity Partners získali 100% podíl ve Společnosti. Dokončení transakce se očekává v únoru 2023 a podléhá schválení českého antimonopolního úřadu.

13.10.2022

Genesis Capital Newsletter 09/2022

14.09.2022

Fondy skupiny Genesis Capital ulovily štiku

Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV), nejnovější private equity fond skupiny Genesis Capital, koupil minoritní podíl v Hecht Motors s.r.o., přední středoevropské skupině působící v oblasti výroby a prodeje zahradní techniky (pozn. Hecht znamená německy štika). Genesis Capital spojuje síly se zakladateli Hecht Motors Janem Kovačkou a Rudolfem Runštukem s cílem zrychlit expanzi skupiny v regionu a vstoupit na nové trhy.

07.09.2022

Genesis Capital posiluje seniorní advokát Vojtěch Novák

Do Genesis Capital, jedné z nejvýznamnějších skupin v oboru private equity ve střední Evropě, přichází Vojtěch Novák, dosud seniorní advokát mezinárodní advokátní kanceláře Dentons. Vojtěch nastupuje na pozici Senior Counsel, aby po boku právního partnera Pavla Kvíčaly doplnil právní tým Genesis Capital.

Newsletter

Chcete být stále v obraze?

Odebírejte newsletter Genesis Capital