5
investičních fondů
EUR 270 mil.
pro podniky
60
investic

Jsme členem

CVCA
SLOVCA
AFGG
AMCHAM
PSIK

Aktuality

28.07.2023

Genesis Capital Newsletter 07/2023

Newsletter 07/2023

08.03.2023

Genesis Capital a Value4Capital se dohodly na podmínkách akvizice společnosti XBS Group, polského poskytovatele řešení pro řízení dodavatelského řetězce.

Private equity fondy Genesis Capital a Value4Capital se dohodly na podmínkách akvizice společnosti XBS Group, polského poskytovatele řešení pro řízení dodavatelského řetězce. Transakce se účastní i stávající manažerský tým.

16.01.2023

Genesis Capital a Avallon MBO Fund oznamují dohodu o akvizici společnosti TES Vsetín, českého výrobce elektrických strojů a komponentů, od společnosti ARX Equity Partners.

Společnost TES Vsetín s.r.o. („TES / Společnost“) se sídlem ve Vsetíně v České republice je s více než stoletou historií odborníkem na komplexní konstrukci a výrobu elektrických strojů a souvisejících systémových komponentů. Genesis Private Equity Fund IV, private equity fond společnosti Genesis Capital, a Avallon MBO Fund III, management buyout private equity fond společnosti Avallon, se spojili se stávajícím manažerským týmem společnosti TES, aby od fondů spravovaných společností ARX Equity Partners získali 100% podíl ve Společnosti. Dokončení transakce se očekává v únoru 2023 a podléhá schválení českého antimonopolního úřadu.

13.10.2022

Genesis Capital Newsletter 09/2022

14.09.2022

Fondy skupiny Genesis Capital ulovily štiku

Genesis Private Equity Fund IV (GPEF IV), nejnovější private equity fond skupiny Genesis Capital, koupil minoritní podíl v Hecht Motors s.r.o., přední středoevropské skupině působící v oblasti výroby a prodeje zahradní techniky (pozn. Hecht znamená německy štika). Genesis Capital spojuje síly se zakladateli Hecht Motors Janem Kovačkou a Rudolfem Runštukem s cílem zrychlit expanzi skupiny v regionu a vstoupit na nové trhy.

Newsletter

Chcete být stále v obraze?

Odebírejte newsletter Genesis Capital