Genesis Capital posílil tým o renomovaného advokáta a investičního analytika. Pavel Kvíčala přišel z Havel, Holásek & Partners, Ondřej Hýla působil mimo jiné v Deloitte Advisory Services

01.02.2016
GPEF III

Genesis Capital posílil svůj tým o dva nové členy. Pavel Kvíčala nastoupil na pozici Senior Counsel, Ondřej Hýla působí ve spolenčosti jako Investment Analyst.

Pavel Kvíčala byl partnerem mezinárodní právní firmy Norton Rose Fulbright a největší české a slovenské advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Jeho zkušenosti zahrnují komplexní M&A transakce včetně private equity, strukturované a akviziční financování a další domácí i mezinárodní právní poradenství v řadě průmyslových oborů včetně energetiky, telekomunikací, strojírenství, IT a dalších. Má zkušenosti z působení na českém a slovenském trhu, krátce pracoval také v Londýně.

Pavel vystudoval obor právo na Právnické fakultě University Karlovy. V roce 2002 se stal advokátem. Ovládá český a anglický jazyk, doplňkově německý a ruský jazyk.

Ondřej Hýla působil dříve ve společnostech Roland Berger Strategy Consultants a Deloitte - oddělení Advisory Services. Zkušenosti získával také na dlouhodobém projektu pro Škodu Auto v Mladé Boleslavi.

Ondřej vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu mezinárodních vztahů. V rámci studia absolvoval výměnný program na Copenhagen Business School. Hovoří česky, anglicky, francouzsky a německy.

Newsletter

Chcete být stále v obraze?

Odebírejte newsletter Genesis Capital